Завантажити ще

Катерина Садурська виграла Кубок світу з фрідайвінгу та встановила рекорд України

Катерина Садурська виграла Кубок світу з фрідайвінгу та встановила рекорд України
Фото: instagram.com/sadurskaterina/

Українська спортсменка Катерина Садурська побила національний рекорд у фрідайвінгу, здійснивши найглибше занурення. Харків'янка досягла глибини 92 метри. Про це вона повідомила в Інстаграмі.

- 92 м FIM – новий абсолютний національний рекорд України! Моє найглибше занурення! І найважче! Я розповім про це пізніше. А поки що хочу присвятити цю перемогу всім українцям, моїй прекрасній, талановитій країні! Ми можемо робити неможливе, – написала спортсменка.

Напередодні Садурська стала переможцем Кубка світу з фрідайвінгу "Kas Baska freediving World Cup". Там українка здійснила занурення глибиною 90 метрів.

- Це занурення було схоже на іспит, в якому я нарешті знала всі відповіді. Наче я переживала все погане, що було в мене цього року, але я просто відпустила це. Нестача знань та досвіду, перетренованість, тиск, велике его, війна, страх, гнів, біль… все. І шлях нагору був чистою радістю. Це було ідеальне занурення, щоб підбити підсумки цього важкого сезону навчання. Тепер настав час насолодитися глибиною та зануреннями під час чемпіонату світу, - написала вона.

30-річна Катерина Садурська відома в Україні як спортсменка із синхронного плавання. У 2013 році на чемпіонаті світу з водних видів спорту вона взяла три "бронзи". У 2014 році харків'янка виграла срібло та золото на чемпіонаті Європи з водних видів спорту.

Фото
Фото
04 Жовтня 202222:40