27 листопада
Завантажити ще

Молодіжна збірна України після перемоги над Словаччиною вийшла у фінал ЧЄ - вперше з 2011 року

Молодіжна збірна України після перемоги над Словаччиною вийшла у фінал ЧЄ - вперше з 2011 року
Фото: Getty Images

Молодіжна збірна України вийшла у фінал чемпіонату Європи-2023 з футболу. У другому поєдинку українці перемогли збірну Словаччини U21 з розгромним рахунком 3:0.

Головний тренер України U21 Руслан Ротань у коментарі "Суспільне Спорт" сказав, що молодіжній збірній вдалося перелаштуватися по ходу зустрічі. Перший тайм пройшов без голів, тоді як на старті другого упродовж восьми хвилин українці забили два м'ячі.

- У другому таймі трохи змінили тактику на гру. Перший тайм у нас трохи не вийшов, але все це ми перед матчем розуміли. Оскільки перехід зі штучного газону не найостаннішого покоління буде даватися взнаки. Але ми розуміли це, тренувалися цього тижня на в'язких полях. І у другому таймі тактично та фізично переграли суперника...Шукали простір з флангів, переводячи з флангу на фланг. У другому таймі додали ротацій, грали з однією "шісткою" та двома "вісімками". "Вісімки" мали зміщуватися на ротації, і за рахунок цього ми створювали більшість та простір в атаці. Вважаю, що у нас це вийшло", - заявив Ротань.

Україна втретє зіграє на молодіжному чемпіонаті Європи з футболу. Останній раз молодіжна збірна брала участь у змаганнях в 2011 році.

Новини по темі: Футбол