0
24 квiтня

Україна розгромила Вірменію у матчі Ліги націй

Збірна України з футболу провела п'ятий матч Ліги націй. Наша команда зіграла проти збірної Вірменії у Єревані. Наша збірна здобула перемогу над суперником з рахунком 5:0.  Про це повідомляє "УНІАН".

У першому таймі українець Олександр Зубков на 22-й хвилині "прострілив", а Олександр Тимчик замкнув передачу, забивши свій дебютний гол у футболці національної збірної.

У другому таймі вже Тимчик віддав гольову передачу Зубкову, після чого Зубков асистував Артему Довбику. Той, у свою чергу, віддав гольову передачу на Данила Ігнатенко, для якого цей гол також став дебютним за збірну України.

Вже на 84-й хвилині Довбик поставив крапку в матчі, забивши гол у ворота супротивника. Для збірної України це став п'ятим голом за гру.

Вірменія – Україна 0:5