0

Вперше в історії УПЛ матч зупинено через повітряну тривогу

Перший ігровий день першого туру УПЛ закінчився без перерваних матчів через повітряну тривогу. Чого не скажеш про другий ігровий день. На сьогодні планувався лише один поєдинок - «Рух» - «Металіст». І через повітряну тривогу не змогли дограти навіть перший тайм.

Матч було перервано на 44-й хвилині поєдинку. У цей час рахунок на табло був 1:1. Футболісти були вимушені відправитись до бомбосховища.

Після відбою тривоги гравці знову вийшли на поле, однак вже за кілька хвилин знову пролунав сигнал повітряної тривоги. І учасники матчу були вимушені вдруге покинути футбольне поле.

І це притому, що перед початком матчу повітряна тривога перервала розминку, яка є традиційною процедурою перед початком матчу.

Таким чином, матч «Рух» - «Металіст» увійшов в історію українського футболу як перший поєдинок в історії УПЛ, який було перервано через загрозу обстрілів. Раніше подібна ситуація траплялась лише 22 серпня, коли гру молодіжного чемпіонату України «Чорноморець» - «Верес» було перервано на 25 хвилин.