0
26 квiтня

Українські плавчині вибороли третє золото на Чемпіонаті Європи в Римі

Українська збірна з плавання має вже третє золоте на Чемпіонаті Європи, що проходить у Римі.

Переможним знову став виступ у артистичному плаванні. У ньому чудово себе виявили Марта Федіна, Владислава Алексієва, Марина Алексієва, Вероніка Гришко, Олеся Дерев'янченко, Ангеліна Овчиннікова, Валерія Тищенко, Софія Мацієвська, Анастасія Шмоніна та Дар'я Мошинська.

- Підопічні Світлани Саїдової, які виходили на старт у ролі чинних чемпіонок світу та Європи саме у хайлайті, отримали за свою програму 94.0667 та випередили на 2.3667 бали господарок турніру представниць Італії, - зазначає на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook НОК України.

У перший день змагань українки в артистичному плаванні також змогли взяти золоту медаль, випередивши італійок та француженок. Тепер Владислава Алексієва, Марина Алексієва, Вероніка Гришко, Олеся Дерев'янченко, Ангеліна Овчиннікова, Валерія Тищенко, Софія Мацієвська, Анастасія Шмоніна та Дарія Мошинська мають на своєму рахунку по дві золоті медалі цьогорічного ЧЄ. А у Марти Федіної їх уже три, бо сьогодні вона була першою і у соло-програмі.

Чемпіонат Європи з плавання триватиме до 21 серпня. По ходу турніру визначаться найкращі європейські плавці та стрибуни у воду.