25 березня
Завантажити ще

Людмила Лузан зрівнялася з Юрієм Чебаном за кількістю виграних медалей на ЧС

Людмила Лузан зрівнялася з Юрієм Чебаном за кількістю виграних медалей на ЧС
Фото: https://ukraine-canoe.org/novyny/mizhnarodni/lyudmila-luzan-nazdognala-yuriya-chebana-za-kilkistyu-medalej-na-chempionatakh-svitu.html

Українська каноїстка Людмила Лузан, яка здобула на Чемпіонаті світу-2022 3 медалі (2 золоті, 1 срібну), наздогнала за кількістю виграних медалей 2-разового олімпійського чемпіона Юрія Чебана.

За підсумками Чемпіонату світу-2022, який проводили в Галіфаксі (Канада) в період з 3 по 7 серпня, Людмила Лузан зрівнялася з Чебаном за кількістю завойованих медалей на світових першостях.

Найцікавіше, що Лузан та Чебан ідентичні не лише у кількості, але і в якості цих медалей. В обох по три золоті медалі, дві срібні та по одній бронзі. Що у підсумку дає 6 медалей.

Є у списках медалістів українських каноїстів людина, яка виграла 7 нагород, – це Олексій Сливинський. Але він поступається у якості самих нагород: одне золото, три срібла та три бронзи. Також шість медалей у Інни Осипенко-Радомської, яка виступає з веслування на байдарках. Вона за свою кар'єру виграла одне золото, два срібла та три бронзи.