29 травня
Завантажити ще

Пояс Мохаммеда Алі продали на аукціоні за шалену суму

Пояс Мохаммеда Алі продали на аукціоні за шалену суму
Фото: https://twitter.com/JimIrsay/status/1551294827525980162/photo/1

Пояс чемпіона світу з боксу легендарного американського боксера Мохаммеда Алі, який він виборов у бою з Джорджем Форманом, продали на аукціоні за рекордну суму грошей.

Аукціон, де на кону стояв титул чемпіона світу за версією WBC, який раніше належав Мохамеду Алі, продали власнику клубу з американської футбольної ліги НФЛ «Інідана Кольтс» Джиму Ірсі за неймовірні 6,18 мільйона доларів США.

Про це повідомляє видання Boxing Scene. Цей продаж є рекордним – сума, витрачена на придбання пояса Джимом Ірсі, одна з найбільших, заплачених колись за річ, пов'язану зі спортом.

Джим Ірсі – відомий колекціонер унікальних спортивних речей. У його колекції вже є експонати, пов'язані з Мохаммедом Алі: мантія, в якій Алі був на рингу під час реваншу проти Сонні Лістона у 1965 році, взуття з бою проти Джо Фрейзера та рукавички, в яких легендарний боксер бився з Карлом Мілденбергером у 1966 році..

Нагадаємо, що Мохаммед Алі 10 разів зумів захистити свій пояс чемпіона світу за версією WBC, поки не програв 1978 року Леону Спінксу. Мохаммед Алі пішов із життя у віці 74 років, у 2016 році.

Новини по темі: Мохаммед Алі Бокс Аукціони