Завантажити ще

Непереможний український боксер Шелестюк готується до нового поєдинку

Непереможний український боксер Шелестюк готується до нового поєдинку

36-річний уродженець Макіївки українець Тарас Шелестюк може знову повернутися у ринг уже в серпні 2022 року. Суперник українця поки що невідомий. Але у ЗМІ називаються різні кандидатури. Найімовірніше, ним може стати 35-річний венесуелець Габріель Маестре, з яким Шелестюк боксував у ніч проти 12 березня. Їхній перший бій закінчився внічию.

Є інформація про те, що Габріель Маестре – не єдиний кандидат на бій для Шелестюка. Luckypunch.net повідомляють про те, що команда Тараса Шелестюка розглядає як потенційного суперника одразу двох непереможних боксерів: Конора Бенна (21-0, 14 КО) та американця Верджіла Ортіса-молодшого (18-0, 18 КО).

В активі Тараса Шелестюка - 19 перемог, 11 із них нокаутом та одна нічия у 20 професійних поєдинках. На рівні любителів Шелестюк завойовував бронзову медаль Олімпійських ігор-2012, у 2011 році ставав чемпіоном світу, а у 2010-му - бронзовим призером чемпіонату Європи у ваговій категорії до 69 кілограмів.

Шелестюк був одним із представників легендарного складу національної збірної України з боксу, у якій на перших ролях були Олександр Усик, Василь Ломаченко, Денис Беринчик та Олександр Гвоздик.