0

Пекін-2022. Біатлоністи Підручний та Прима потрапили до топ-15 за підсумками спринтерських перегонів

Українські біатлоністи досить успішно виступили на спринтерських перегонах 10 км на Олімпійських Іграх у Пекіні.

Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, він посів 13 місце. Артем Пріма фінішував 15-м, Антон Дудченко – 60-й, Богдан Цимбал – 66-й.

Підручний, Пріма та Дудченко відібралися у гонку переслідування, що відбудеться завтра.

Перемогу в гонці здобув норвежець Йоханнес Бе, француз Кентен Фійон-Майє – другий, норвежець Тар'є Бо – третій.

Для Йоханнеса Бе це вже друга золота медаль на цій Олімпіаді. Він виграв перше місце разом із норвезькою командою у змішаній естафеті.