0

Жіночу збірну України зняли з дистанції у ході лижних естафетних перегонів

Жіноча збірна України з лижних перегонів провалила естафетну гонку, вже на другому колі поступившись лідируючою збірною Росії ціле коло.

Збірну України в естафеті представляли Вікторія Олех, Валентина Камінська, Марина Анцибор та Дар'я Рубльова. Марина Анцибор та Дар'я Рубльова гонку вже не втекли, бо нашу команду зняли зі змагань.

Золоті медалі у жіночій лижній естафеті 4х5 кілометрів виграла збірна Росії у складі Юлії Ступак, Наталії Непряєвої, Тетяни Соріної та Вероніки Степанової. Срібним та бронзовим призерами стали збірні Німеччини та Швеція.

Це перше золото Росії у лижній естафеті на Олімпіаді з 2006 року. Тоді перемогу здобули Наталія Баранова, Лариса Куркіна, Юлія Чепалова та Євгенія Медведєва.

Загалом на Олімпіаді буде розіграно 109 комплектів медалей у 15 видах спорту. Ігри-2022 завершаться 20 лютого.