Завантажити ще

Зіркова українська фехтувальниця оголосила про поновлення кар'єри: Останні 2 роки були складними

Зіркова українська фехтувальниця оголосила про поновлення кар'єри: Останні 2 роки були складними
Фото: facebook.com/Olga Kharlan

Українська фехтувальниця, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан оголосила, що знову приступає до тренувань. Про це спортсменка написала 9 лютого на своїй сторінці у фейсбуці.

- Останні 2 роки були складними для мого життя та кар'єри. Пройшовши через падіння та розчарування, сил піднятися було дедалі менше. Це було складно… можу сказати – і зараз нелегко, – щиро зізналася Харлан.

Але найкращі ліки – це час, вважає фехтувальниця.

- І в мене він був, щоб усвідомити, все зважити та вирішити. Вирішити, що хочу продовжити цей нелегкий шлях до мрії. Почати з чистого аркуша, і в 2,5 року, що залишилися, віддатися, все-таки, улюбленій справі і своїм цілям. Тож до зустрічі на доріжці, - підсумувала спортсменка.

Ользі Харлан 31 рік. Вона олімпійська чемпіонка у командній шаблі Пекіна-2008, срібний призер Олімпіади у Ріо-2016 в командній шаблі. В індивідуальній першості двічі ставала бронзовою призеркою ігор – у Лондоні-2012 та Ріо-2016. Зустрічається з італійським фехтувальником Луїджі Самеле. У 2021 році посіла друге місце у "Танцях з зірками".

На Іграх-2020 у Токіо (відбулися в липні-серпні 2021-го із запізненням на рік через пандемію COVID-19) Ольга Харлан програла у першій сутичці китаянці Ян Хен'юй з рахунком 12:15. Тренер Харлан назвав її результати на змаганнях "шоком", а спортсменка заявила, що розчарувала себе. Після цього спортсменка взяла паузу в кар'єрі, зазначивши, що їй потрібний відпочинок. Пізніше Ольга зізналася, що час підготовки до Олімпіади-2020 став " найдепресивнішим у її житті ".