Україна пролізла до 1/4 фіналу Євро-2022 з футзалу

У заключному матчі групового етапу збірна України поступилася чемпіонам світу португальцям 0:1, але вийшла до наступного раунду.

Завдяки цій перемозі Португалія гарантувала собі перше місце у групі. Україна завершила турнір з однією перемогою над Сербією 6:1 та трьома очками і посіла друге місце лише завдяки перемозі Сербії з відповідним рахунком над господарями турніру Нідерландами у паралельному матчі.

Серби поступалися у ході матчу 0:2, але зуміли перевернути гру з ніг на голову і перемогти 3:2. Усі три команди завершили груповий турнір із трьома очками, але в України виявилася найкраща різниця м'ячів.

Після гри головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко подякував сербам за допомогу:

– Спасибі сербам, які допомогли нам вийти у чвертьфінал. Але я думаю, що своєю сьогоднішньою грою ми заслужили потрапити у вісімку найкращих. Я пишаюся хлопцями, які віддали всі сили – і навіть більше. Зараз головне завдання – відновитися та добре підготуватися до наступного матчу, - сказав Косенко.

У чвертьфіналі Україна зустрінеться із переможцем групи B Казахстаном. Матч відбудеться 31 січня.