"Галичанка" за крок від 1/4 фіналу єврокубка

Львівська " Галичанка " обіграла італійський "Бріксен" у першому поєдинку 1/8 фіналу Кубка ЄГФ з гандболу – 36:29.

Матч проводився в італійському місті Брессаноні. Наші дівчата домінували на майданчику з першої хвилини зустрічі. До перерви "Галичанка" добилася переваги у чотири голи – 20:16.

У другій половині підопічні Віталія Андронова зміцнили своє домінування, і в результаті досягли фори в сім голів – 36:29.

Виїзна перемога наблизила "Галичанку" до виходу до 1/4 фіналу євротурніру. Матч у відповідь зіграють у Львові 16 січня.

В третьому раунді Кубка ЄГФ "Галичанка" за сумою двох матчів пройшла словацьку "Ювенту" (27:22, 18:22). У другому раунді турніру львівська команда пройшла чеський "Годонін".