0

Гол українського захисника Ярослава Ракицького допоміг пітерському "Зеніту" вийти у плей-офф Ліги Європи

Гол українського захисника Ярослава Ракицького допоміг пітерському

У рамках п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів після нічиєї 1:1 зі шведським "Мальме" російський "Зеніт" посів третє місце у своїй групі та гарантував собі участь у Лізі Європи. Внічию пітерцям приніс гол екс-гравця "Шахтаря" Ярослава Ракицького з пенальті на 90+2 хвилині.

«Зеніт» із чотирма очками гарантував собі Лігу Європи, а останній тур для обох команд тепер просто формальність.

У цій же групі «Челсі» гідно відповів на поразку, яку зазнав «Ювентус» у першій частині групового етапу. На 0:1 лондонці представили світові розгром – 4:0. Причому без жодних варіантів, без шансів для гостей.

У середині першої половини лондонці вийшли вперед завдяки голу Трево Чалоби. У другому таймі ще по м'ячу забили Ріс Джеймс, Каллум Хадсон-Одої та Тімо Вернер. Команда Томаса Тухеля вийшла на перше місце у групі H та оформила вихід до 1/8 фіналу. Ювентус поступається Челсі за додатковими показниками і посідає друге місце.

У заключному турі "Челсі" на виїзді зіграє із "Зенітом", а "Ювентус" прийме "Мальме".

Новини по темі: Ліга чемпіонів Ракицький