3 червня
Завантажити ще

Олександр Петраков очолив збірну України

Олександр Петраков очолив збірну України
Фото: ЗСУ

Виконком Української асоціації футболу затвердив головним тренером збірної України Олександром Петраковим. Про це повідомляється на сайті асоціації.

- У ході засідання президент УАФ Андрій Павелко вніс пропозицію про призначення Петракова Олександра Васильовича головним тренером національної збірної команди України з футболу на строк до 30 грудня 2022 року (тобто до завершення чемпіонату світу в Катарі) з можливістю пролонгації за згодою сторін до 30 липня. 2024 (тобто на цикл відбору та фінальної частини Євро-2024). Члени Виконкому УАФ підтримали цю пропозицію одноголосно, – зазначено у заяві УАФ.

Як зазначив Павелко, за час виконання обов'язків головного тренера збірної України Петраков команда зуміла досягти успіхів під його тренерством.

- За цей час команда не програла жодного матчу звела до нічиєї поєдинок проти чинного чемпіона світу, збірної Франції, і здобула дві ключові виїзні перемоги над прямими конкурентами - збірними Фінляндії та Боснії, а також Герцеговини, - наголосив він.

Олександра Петрака було призначено в.о. головного тренера збірної України 17 серпня, після того, як 1 серпня тренерську посаду збірної України після закінчення терміну контракту залишив Андрій Шевченко, а плани УАФ бачити біля керма збірної Сергія Реброва не справдилися. Петраков свого часу працював із ЦСКА-2 (Київ), "Спартаком" (Суми) та "Вінницею". Останні 11 років він працював із юнацькими та молодіжною збірними України. 2019-го українська збірна U-20 під його керівництвом стала чемпіоном світу.