0

"Мотор" поступився у Лізі чемпіонів німецькому "Фленсбург-Хандевітту"

У шостому турі гандбольної Ліги чемпіонів запорізький "Мотор" поступився у Німеччині "Фленсбург-Хандевітту" 27:34.

На перерву команди пішли із невеликою перевагою господарів поля (13:11). У другій 30-хвилинці німецька команда розвинула перевагу та відсвяткували першу перемогу у групі.

Після цієї поразки "Мотор" опустився до зони вильоту - на сьоме місце у своїй групі. У запорожців лише дві перемоги у шести іграх.

Безпосередньо до чвертьфіналу вийдуть по дві команди з двох груп, а ще по чотири наступні змагатимуться до 1/8 фіналу.

"Фленсбург-Хандевітт" (Німеччина) - "Мотор" (Україна) - 34:27

"Мотор": Комок, В'юнник, Кубатко, Малашинскас, Пухівський, Денисов, Тільте, Моліна Косано, Козакевич, Донцов, Себетич, Горига, Бурзак, Касай, Васильєв, Бохан