0
Завантажити ще

Вражаюча катастрофа суперника "Динамо" у Лізі чемпіонів. "Баварія" принижена у Кубку Німеччини

Вражаюча катастрофа суперника

У поєдинку 1/16 фіналу Кубка Німеччини менхенгладбахська "Борусія" завдала нищівної поразки мюнхенській "Баварії" 5:0.

Забитими м'ячами відзначилися Куадіо Коне, двічі Рамі Бенсебаїні та двічі Брель Емболо. Клуб із Менхенгладбаху вперше забив "Баварії" п'ять м'ячів.

Це найбільша поразка "Баварії" в історії турніру. І найбільша поразка клубу у всіх змаганнях з 1978 року - тоді мюнхенці розгромно програли "Фортуні" (1:7). З того часу "Баварія" жодного разу не програвала з різницею в 5 м'ячів або більше.

Крім того, «Баварія» програє у 5 м'ячів вперше по ходу матчу вперше з 2008 року. Тоді мюнхенський клуб у другому таймі Бундесліги поступався "Вердеру" з рахунком 0:5, але завершили поєдинок з рахунком 2:5.

Таким чином, ще й обірвалася результативна серія мюнхенської команди, яка забивала як мінімум один гол у 84 останніх матчах у всіх турнірах. Востаннє до сьогодні "Баварія" не змогла забити "Лейпцигу" в лютому 2020 року.

"Баварії" не підкорився світовий рекорд, який утримує "Рівер Плейт", - 96 матчів поспіль з голами в період з 1936-го по 1939 рік.

Кубок Німеччини з футболу розігрується з 1935 року. Чинним володарем трофею є дортмундська "Борусія". "Баварія" - рекордсмен із перемог у турнірі (20 разів)