0

Баскетбольний "Прометей" здобув важливу перемогу у Лізі чемпіонів, відігравши 16 очок

Баскетбольний

У третьому матчі групового раунду Ліги чемпіонів український баскетбольний клуб "Прометей" обіграв на виїзді італійський "Сассарі" 87:79.

У першій чверті господарі володіли тотальною ініціативою та легко її виграли 22:13. У середині другої чверті Сассарі пішов у 16-очковий відрив і все здавалося, що йшло до того, що було в домашній зустрічі з Людвігсбургом у другому турі (її український чемпіон програв з рахунком 64:86).

Проте наші хлопці зібралися та навіть виграли другу чверть 25:22. Після перерви все перекинулося з ніг на голову. "Прометей" став менше помилятися і дозволяти супернику небезпечно атакувати на регулярній основі, провівши другу половину зустрічі набагато краще за першу.

У підсумку чинний чемпіон України виборов історичну перемогу на Сардинії 87:79 і піднявся на третє місце в групі А. У паралельному матчі «Людвігсбург» обіграв «Тенерифе» з рахунком 80:69.

Наступний матч команда Ронена Гінзбурга проведе 10 листопада на виїзді проти "Тенеріфе".

"Сассарі" (Італія) – «Прометей» (Україна) 79:87 (22:13, 22:25, 19:27, 16:22)

«Прометей»: Кеннеді 17+10 підбирань + 5 передач, Харрісон 16, Сидоров 14, Стефенс 10+5 підбирань, Еванс 7+7 підбирань - старт, Доу 17+7 підбирань + 3 передачі, Білан 4, Липовий 2, Петров 0, Лукашов 0