0

"Мілан" повторив рекорд 67-річної давності

"Мілан" переміг "Торіно" (1:0) у 10-му турі Серії А. Ця перемога для росо-"нері" стала дев'ятою в чемпіонаті Італії. Ще в одному поєдинку, із «Ювентусом», команда Стефано Піолі зіграла внічию.

Єдиний гол на 14-й хвилині матчу забив французький форвард Олів'є Жіру. "Мілан" з 28 очками лідирує в турнірній таблиці серії А. "Торіно" розташовується на 13-му рядку з 11 балами.

Завдяки цій перемозі, "росо-нері" повторили клубний рекорд, встановлений у сезоні-1954/55. Тоді «Мілан» під керівництвом Бели Гуттманна розпочав сезон так само і став у підсумку чемпіоном. Примітно, що Гуттмана було звільнено по ходу сезону.

В іншому матчі ігрового дня "Спеція", за яку виступає екс-гравець "Шахтаря", зіграла внічию 1:1 із "Дженоа". Коваленко відіграв усі 90 хвилин. "Спеція" йде на 16-му місці у турнірній таблиці (всього 20 команд).