0
Завантажити ще

Відсвяткував ювілей: Роналду вирвав перемогу для "МЮ" в доданий час і встановив три нових рекорди

Відсвяткував ювілей: Роналду вирвав перемогу для

Португальський форвард Кріштіану Роналду зробив чергове буденне чудо в Лізі чемпіонів для "Манчестер Юнайтед". А гра з «Аталантою» дійсно чудом завершилася для "МЮ" перемогою. Програючи після першого тайму 0: 2, червоні дияволи святкували в результаті успіх 3: 2, причому вирішальний гол знову у Кріштіану, який проводив 300-й матч за клуб (і забив в цих іграх 124 голи). Португалець забив у всіх трьох матчах в ЛЧ за "МЮ" (в минулий раз - взагалі феєрично, на 90 + 5 хвилині проти " Вільяреала ", і теж переможний) і знову обновив кілька рекордів.

Так, Кріштіану забив вже 38-й європейській команді, проти якої його поточний клуб грає в ЛЧ. Мессі напередодні забив 37-й, але португалець знову попереду. Також Роналду відсвяткував 137-й гол у ЛЧ, оновивши свій же рекорд. І знову іде другим Мессі - 123. І, нарешті, головне: Кріш побив рекорд Ікера Касільяса за матчами в єврокубках. Тепер Роналду - лідер, у нього 187 ігор. У минулому турі ЛЧ Роналду побив схожий рекорд Ліги чемпіонів, провівши 178-й матч в турнірі (а тепер вже 179-й), а на цей раз встановив абсолютний рекорд єврокубків.

Раніше повідомлялося, що 36-річний Кріштіану побив рекорд іспанського захисника Серхіо Рамоса по матчах за європейські збірні. У Роналду зараз 182 матчі. Остання серйозна рекордна планка, яку повинен взяти Роналду до кінця кар'єри - 195 ігор за національну команду, це світовий рекорд. Для цього достатньо одного хорошого сезону.