0
Завантажити ще

"Бенфіка" розгромила "Барселону". В останніх п'яти матчах каталонці програли із загальним рахунком 2:14

Лісабонська "Бенфіка" розгромила каталонську "Барселону" у другому турі групового раунду Ліги чемпіонів.

Підопічні Жорже Жезуша відправили у ворота каталонського гранда три м'ячі, авторами яких стали Нуньєс (дубль) і Рафа Сілва.

Третій гол лісабонський клуб забив завдяки реалізованому пенальті, а на 87-ій хвилині Барселона і зовсім залишилася в меншості через вилучення Еріка Гарсії. Роман Яремчук провів на полі 75 хвилин.

Таким чином, команда Роналда Кумана продовжила серію без перемог в турнірі до 5 ігор. В цьому розіграші вона програла «Баварії» (0: 3), в минулому - «Ювентусу» (0: 3) в групі, а також була розгромлена «ПСЖ» (1: 4) в першому матчі 1/8 фіналу і відіграла внічию (1: 1) у матчі-відповіді. Такої серії у «Барселони» не було з 1997 року.

У наступному турі ЛЧ іспанці прийматимуть київське «Динамо». Поєдинок відбудеться 20 жовтня.

Бенфіка - Барселона 3: 0
Голи: Нуньєс, 3, 79 (пен.), Рафа Сілва, 69

Бенфіка: Влаходімос - Веріссімо, Отаменді, Вертонген - Лазаро (Жілберто, 46), Вайгль, Жоау Маріу, Грімальдо (Алмейда, 75) - Рафа Сілва (Піцці, 86), Яремчук (Таарабт, 75), Дарвін Нуньєс (Рамуш, 86 )

Барселона: тер Штеген - Араухо, Піке (Гаві, 33), Ерік Гарсія - Роберто (Мінгеса, 89), Бускетс (Ніко Гонсалес, 68), Педрі (Фаті, 68), Френкі де Йонг, Дест - Люк де Йонг (Коутінью, 68), Депай

Вилучення: Ерік Гарсія, 87