Завантажити ще

Клуб УПЛ звільнив тренера, який провалив старт сезону

Клуб УПЛ звільнив тренера, який провалив старт сезону
Фото: ФК Минай

Керівництво закарпатського клубу "Минай", аутсайдера Української Прем'єр-Ліги прийняло рішення після восьми зіграних в чемпіонаті матчів звільнити головного тренера Василя Кобіна. Про це 29 вересня повідомляє офіційний сайт " Миная ".

Відзначається, що президент клубу Валерій Пересоляк вкрай незадоволений турнірним становищем і останніми матчами команди, зокрема, домашньою грою проти «Львова» (1: 2). Тому на сьогоднішній нараді керівників прийняли рішення розірвати контракт з Кобіним.

Василь Кобін був наставником "Миная" з 2019 року по березень 2021-го, після чого подав у відставку, а в червні цього року вдруге очолив закарпатський клуб. Під його керівництвом клуб зіграв 64 матчі на офіційному рівні, здобувши 28 перемог. За цей час «Минай» виграв першу лігу, дебютував в УПЛ, а також виходив в 1/2 Кубка України. За все це керівництво клубу висловило наставнику подяку і побажало успіхів у подальшій кар'єрі.

Після восьми зіграних матчів в українській Прем'єр-лізі Минай займає передостаннє, 15 місце. Раніше клуб також вилетів з Кубка України від першолігового «Альянсу» (2: 3).

Раніше повідомлялося, що в березні 2021-го футбольний клуб "Львів" після розгрому від "Динамо" і мовного скандалу відправив у відставку головного тренера Віталія Шумського.

Також ми писали про те, що Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ довічно відлучив від футболу тренера любительського клубу "Олімпія" Олександра Кулика, який після матчу Кубка України побив арбітра Ростислава Дубину.