0
24 квiтня

"Барселона" не може перемогти в третьому матчі поспіль

У поєдинку шостого туру іспанської Ла Ліги "Кадіс" на своєму полі відібрав очки у "Барселони" (0: 0).

Перший тайм вийшов сірим. "Барселона" створила кілька моментів біля воріт Ледесми, а господарі в атаку особливо не прагнули

У другій половині нідерландський півзахисник Барселони Френкі Де Йонг заробив дві жовті картки за п'ять хвилин і був видалений з поля. У підсумку команда Рональда Кумана догравала вдесятьох і не змогла забити переможний гол. Більш того, в компенсований час технічну зону команди був змушений покинути Рональд Куман - арбітр видалив і його.

Таким чином, каталонці довели серію без перемог до трьох матчів поспіль. Всього в сезоні у «Барси» 2 перемоги в 6 іграх при 3 нічиїх і ураженні. У таблиці Примери «Барселона» тепер сьома, маючи 9 очок. «Кадіс» на 14 місці з 6 пунктами. 26 вересня синьо-гранатові прийматимуть «Леванте».