22 березня
Завантажити ще

ЗМІ опублікували інтерактивну карту про розташування російських військ поблизу кордонів України

ЗМІ опублікували інтерактивну карту про розташування російських військ поблизу кордонів України
Фото: mil.ru

Видання " Радіо Донбас.Реалії " оприлюднило інтерактивну карту, на якій відзначені локації з присутністю російських військ біля кордонів України та на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Також на карті зібрані всі місця тренувань та місця зберігання зброї військовими Росії.

- На карті зібрано всі дані про накопичення російських підрозділів на кордонах, які були відкриті західними медіа з листопада 2021 року, а також місця тренувань та зберігання зброї на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, знайдені проектом Радіо Донбас.Реалії за останні кілька років, - зазначено у повідомленні.

За даними видання, на опублікованій карті користувачі можуть перейти на публікації про кожен з полігонів, де є інформація про види техніки та озброєння, що зберігаються там. Також українці можуть перейти картою на супутникові знімки, отримані західними медіа та на відео з перекидками техніки, зібраними з мережі, які публікують громадяни.

Як зазначено в повідомленні, інтерактивна карта згодом оновлюватиметься. До неї будуть додавати нові дані, як тільки вони надійдуть.