23 травня
Завантажити ще

Зеленський: ЗСУ вже звільнили від ворога 1015 сіл та міст

Зеленський: ЗСУ вже звільнили від ворога 1015 сіл та міст
Фото: t.me/OP_UA

З початку вторгнення Росії в Україну українським захисникам вдалося деокупувати 1015 населених пунктів. Тільки за останню добу наші бійці звільнили від ворога 6 сіл та міст. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців.

– Продовжуємо відновлення деокупованих територій України. Станом на сьогоднішній день деокуповано вже 1015 населених пунктів – це плюс шість за минулу добу. Повертаємо туди електроенергію, водопостачання, зв'язок, транспорт, соціальні послуги. Це важливо, – повідомив глава держави.

Як зазначив президент, українська влада пам'ятає про кожне наше місто, яке тимчасово захопили росіяни. Зеленський підтвердив, що жодного з них не залишать противнику.

- Звичайно, ми пам'ятаємо про кожне місто та кожну громаду, які ще знаходяться в окупації. Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Маріуполь та всі міста та містечка Донбасу... Поступове звільнення Харківщини доводить, що ми нікого не залишимо ворогові, - сказав він.

Напередодні мер тимчасово окупованого Херсона Ігор Колихаєв опублікував заяву, в якій запросив від Офісу президента офіційне підтвердження, що Україна продовжує боротьбу за місто. За його словами, місцеві жителі стурбовані інформацією, яка з'явилася в російських ЗМІ про те, що "нова влада Херсона" нібито збирається просити приєднання міста до складу РФ. У зв'язку з цим він закликав українську владу підтримати людей, завдяки яким в області утримується статус України.