Завантажити ще

З початку війни піротехніки знешкодили 400 тисяч російських снарядів

З початку війни піротехніки знешкодили 400 тисяч російських снарядів
Фото: dsns.gov.ua

Українські піротехніки вже обстежили понад 100 тисяч га територій, внаслідок чого знешкодили понад 400 тисяч російських снарядів. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

- З початку повномасштабної війни наші піротехніки та вибухотехніки обстежили вже понад 100 тисяч гектарів території. Вдалося знешкодити понад 400 тисяч ворожих снарядів. Понад 200 тисяч вибухонебезпечних предметів уже вилучено, - сказав президент.

У своєму зверненні глава держави висловив подяку фахівцям, які знешкоджують залишені російським окупантом міни і ворожі боєприпаси, що не розірвалися. Він наголосив, що це щоденна копітка і дуже небезпечна робота.

- Вигнати окупанта, очистити нашу землю від усіх слідів держави-зла, покарати терористів – це наше завдання. Завдання, які ми виконаємо. Ми – українці у єдності. І світ – у єдності, – зазначив він.

Також президент подякував ЗСУ за захист наших територій та підготовку до деокупації тимчасово окупованих українських територій військами РФ.