Завантажити ще

У Харкові запускають громадський транспорт – проїзд буде безкоштовним

У Харкові запускають громадський транспорт – проїзд буде безкоштовним
Фото: naeimasgary / pixabay.com

Влада Харкова вирішила відновити у місті роботу громадського транспорту починаючи з 16 травня. Перші два тижні городян возитимуть безкоштовно. Про це повідомив харківський мер Ігор Терехов у своєму телеграм-каналі.

– Я ухвалив рішення про відновлення роботи наземного громадського транспорту вже з понеділка. Я розумію, що багато хто з вас через війну втратив роботу, грошей на проїзд немає. Тому я вирішив, що перші два тижні, поки ми не перезапустимо економіку Харкова, проїзд комунальним громадським транспортом буде безкоштовним, - заявив Терехов.

Як зазначив харківський градоначальник, роботу відновлять трамваї, тролейбуси та 25 маршрутних автобусів. За його словами, доїхати місцеві жителі зможуть із будь-якої точки міста до необхідного місця.

- Ми запустимо 4 трамвайні маршрути та 8 тролейбусних. Паралельно ми відновлюватимемо електролінії та тягові підстанції і з часом збільшимо кількість маршрутів. Також ми запустимо 25 автобусних маршрутів. Розробляючи ці маршрути, ми постаралися зробити так, щоб із будь-якої точки міста харків'яни могли дістатися туди, куди їм необхідно, - наголосив він.

За даними Терехова, курсуватиме міський громадський транспорт з 07.00 ранку до 19.00 вечора.