30 березня
Завантажити ще

США підготували 18 сценаріїв на випадок вторгнення Росії в Україну

США підготували 18 сценаріїв на випадок вторгнення Росії в Україну
Фото: REUTERS

У разі повномасштабного наступу Росії в Україну влада Сполучених Штатів має 18 сценаріїв, але подробиць не розкриватимуть. Про це заявила державний секретар країни Вікторія Нуланд в інтерв'ю Financial Times.

- Я не збираюся розкривати 18 різних сценаріїв. Я просто скажу, що наші переговори, які ми ведемо з нашими союзниками, спрямовані на те, щоб завдати дуже гострого болю і дуже швидко, якщо Росія зробить цей крок у будь-якій формі, - заявила Нуланд.

За її словами, США продовжать працювати у сфері дипломатії і впевнені, що у такий спосіб зможуть досягти прогресу в деяких питаннях.

– Ми хочемо продовжити розмову. Ми вважаємо, що це потрібно робити на основі взаємності, у них будуть образи, але ми також маємо побоювання. Ми вважаємо, що можемо знизити напруженість і досягти певного прогресу в деяких із цих питань за допомогою дипломатії, - наголосила держсекретар Сполучених Штатів.

Також Нуланд зазначила, що зараз американська влада працює над письмовими відповідями на вимоги РФ про "гарантії безпеки".