25 березня
Завантажити ще

Ситуацію біля кордонів України аналізують на нарадах щочетверга, окремого засідання РНБО на тему не було

Ситуацію біля кордонів України аналізують на нарадах  щочетверга, окремого засідання РНБО на тему не було
Фото: facebook.com/danilov.oleksiy

Ситуацію біля кордонів України аналізують на нарадах, які відбуваються щочетверга. Про це секретар РНБО Олексій Данілов повідомив в інтерв'ю " Українській правді ".

- Раз на тиждень у цьому приміщенні в закритому блоці проходить нарада, де озвучується аналіз усієї ситуації, яка сталася за останній період часу. Там працює група близько 18 людей. Збираються розвідки, військові, служби безпеки та певні структури для обговорення ситуації. Я вам відкрию таємницю, це відбувається у четвер, – розповів він.

Окремого засідання Ради нацбезпеки, яке відбувається щоп'ятниці, із цього приводу ще не було. За потреби воно обов'язково буде, запевнив Данілов.

За словами секретаря РНБО, кількість російських військ на кордонах не є новиною, а завданням РФ є внутрішня дестабілізація України.

- Що стосується військових "ігрищ" Росії біля українського кордону, то вони зіграли з росіянами злий жарт. Замість того, щоб відлякати Захід, вони навпаки мобілізували його і, мені здається, навіть зробили неможливе - розлютили його, - заявив Олексій Данілов.

Говорячи про Мінські угоди, Данілов заявив, що вони підписані під дулом автомата і не можуть бути застосовані в нинішньому вигляді.

12 січня заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко заявив після засідання Ради Росія - НАТО, що деескалація навколо України можлива після виконання Києвом Мінських угод і припинення військового сприяння Україні з боку НАТО. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг сказав на підсумковій пресконференції, що нарощування російських військ біля кордонів України може продовжитися. За його даними, біля кордонів України зосереджено близько 100 тисяч російських військовослужбовців.