24 жовтня
Завантажити ще

Шефір про замах на себе: Головне, щоб це було кіно, а не серіал

Шефір про замах на себе: Головне, щоб це було кіно, а не серіал
Фото: Валентин Огіренко, Reuters

Перший помічник президента Володимира Зеленського його давній друг Сергій Шефір розповів, як реагує на звинувачення в тому, що історія з обстрілом його автомобіля була інсценуванням.

- Різні версії звучать. Я радий, що у когось або не вийшло, або вийшло, але я маю можливість з вами зараз спілкуватися, - сказав в інтерв'ю телеведучій програми «Світське життя» Каті Осадчій Шефір. - Я уцілів. Не знаю, дивом або це якось спрогнозовано - не знаю. Але я переживав за водія, який повів себе (в моїх очах) як герой. Він нас вивіз, він нас урятував. Це виглядає так. Можливо, через місяць я буду думати по-іншому. Але поки це так.

Соратник Зеленський також в черговий раз заявив, що автомобіль, на якому він їхав в той фатальний день, не був броньованим.

- Це була «Ауді» студії «95 квартал». Не броньована. І на сьогодні не придатна для використання, - сказав Шефір. Він також розповів, якою була реакція його друзів на те, що трапилося.

- Один мій близький товариш після цього сказав: головне, щоб це було кіно, а не серіал, - поділився Сергій Шефір.

А ось на питання телеведучої, скільки у нього на сьогоднішній день охоронців, не відповів, лише перепитав: «А я можу це говорити?»

Замах на Сергія Шефіра стався 22 вересня на Новообухівській трасі під Києвом біля села Лісники. Його автомобіль розстріляли невідомі. В авто виявили 18 кульових отворів.

Тоді постраждав водій. Володимир Зеленський назвав замах особистим "привітом" йому. Президент заявив, що залякати його не вдасться.