Завантажити ще

Остап Дроздов прокоментував своє звільнення з "4 каналу": Це було питанням часу

Остап Дроздов прокоментував своє звільнення з
Фото: facebook.com\ostap.drozdov

Тележурналіст Остап Дроздов у коментарі " Детектор медіа " повідомив, що припинення співпраці з 4 каналом після зміни власника було "питанням часу".

- Нічого дивного в цьому немає, моя опозиційна риторика явно не вписується у пропагандистський формат провладного ЗМІ, я провладним журналістом бути не можу апріорі, тому, звичайно, це було питанням часу, - вважає він.

Дроздов додав, що після зміни власника колективу мовника оголосили меморандум про невтручання у редакційну політику, який, на думку журналіста, не має жодної цінності.

- У мене був спортивний інтерес, скільки це може тривати (співпраця з мовником після зміни власника – прим.авт.). Продовжувався рівно один ефір, на який я запросив Олександра Данилюка, ми говорили про неприпустимість другого терміну президента, про корупцію в Офісі президента - і ось наступного дня одразу є реакція... На цьому телеканалі неможлива будь-яка критична позиція щодо влади апріорі, - вважає звільнений телеведучий.

Журналіст додав, що залишається у професії та з подальшими планами визначиться найближчим часом.

- Можу сказати ствердно – я не збираюся йти з професії, для мене важливим є і далі просування свого суб'єктивно-аналітичного формату, - зазначив він.

Новий власник каналу Олексій Ковальов, повідомивши про звільнення Дроздова, спростував можливий зв'язок цього рішення із критикою української влади. Він зазначив, що риторика тележурналіста ставить бар'єри між українцями, тоді як країну потрібно "зшивати".

Раніше, коментуючи наявність в ефірі каналу низки авторських програм, зокрема, Андрія Іллєнка та Борислава Берези, досить критичні до чинної влади, Ковальов запевнив, що не ініціюватиме їх закриття, оскільки не може втручатися у редакційну політику.

Про те, що народний депутат фракції "Слуга народу" Олексій Ковальов став власником "4 каналу", стало відомо 28 грудня. Телеканал йому подарували батьки. Згідно з декларацією депутата, загальна вартість «подарунку у негрошовій формі» склала 4,5 мільйона гривень. У червні 2021 року "4 канал" (юридична особа ТОВ ТРК "Інтеррадіо") отримав попередження та штраф у розмірі 114 000 гривень через наявність в ефірі ознак дискримінаційних висловлювань та мови ворожнечі - так були оцінені висловлювання Остапа Дроздова.