Завантажити ще

Італія схвалила постачання озброєнь Україні

Італія схвалила постачання озброєнь Україні
Фото: Martin Garcia from Lima//wikimedia.org

Нижня палата парламенту Італії схвалила декрет уряду про постачання Україні військової допомоги до кінця 2023 року. Як повідомило видання Rai, таке рішення підтримали 215 італійських депутатів, проти висловилися 46. Оскільки минулого місяця документ затвердили у Сенаті, тепер він остаточно пройшов голосування у парламенті Італії. 

- Це рішення ухвалює не тільки цей уряд або ця країна, це рішення походить від міжнародного співтовариства, яке об'єдналося, щоб відповісти на крик про допомогу з боку нації, яка зазнала вторгнення іншої нації, - прокоментував рішення міністр оборони Італії Гвідо Крозетто.

Він наголосив, що підтримка України Італією та міжнародною спільнотою здійснюється не для того, щоб продовжувати війну, розпочату Росією, а щоб її закінчити.

Раніше повідомлялось, що в новий пакет допомоги увійдуть керовані ракети Aspide. Можливо, йдеться про постачання чотирьох повних комплексів, кожен із яких буде оснащений 18 ракетами радіусом дії 20 км.

Напередодні ЗМІ повідомили, що Німеччина ухвалила рішення про передачу танків Leopard-2 Україні. Офіційного підтвердження ще немає.