Завантажити ще

Джонсон залишив свою шапку в Україні та гуляє Лондоном у новій - від "Укрзалізниці"

Джонсон залишив свою шапку в Україні та гуляє Лондоном у новій - від
Фото: REUTERS/Viacheslav Ratynskyi

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон залишив свою шапку в України, а до Лондона приїхав у шапці від “Укрзалізниці”. Про це 25 січня розповів у своєму твіттері голова правління компанії Олександр Камишін.

- Отже, тепер, коли історія зі стильною шапкою Бориса Джонсона стала публічною, доведеться розповісти всю історію. Історія починається в Ірпені, де Борис Джонсон був під час свого нещодавнього візиту в Україну (за даними REUTERS, фото похмурого Джонсона в шапці зроблене у Бородянці. - Авт.). Подивіться, який він був насуплений. І я подумав, що причина може бути в його шапці, - написав він.

Олександр Камишін зазначив, що стара шапка Джонсона - фірмова шапка лондонського метрополітену. Коли Борис Джонсон відвідав фірмовий магазин “Укрзалізниці” на київському вокзалі, йому подарували шапку з написом «Нумерація вагонів починається з голови поїзда». Стару шапку Джонсон залишив “Укрзалізниці”, Камишін показал селфі провідниці у шапці Бориса Джонсона.  

Шапку Джонсон залишив

Шапку Джонсон залишив "Укрзалізниці". Фото: twitter.com/AKamyshin

Після повернення Джонсона у Велику Британію  місцеві ЗМІ зустріли  його в шапці “Укрзалізниці” з написом «Нумерація вагонів починається з голови поїзда». За словами Олександра Камишіна, історія зі старою шапкою Бориса Джонсона “не закінчилася”, продовження він пообіцяв розповісти пізніше.

22 січня Борис Джонсон вчетверте приїхав до Києва під час війни, але вже як колишній прем'єр-міністр Великої Британії. У той день "Укрзалізниця" подарувала йому фірмову шапку - синьо-білу із жовтим помпоном. Також мережу облетіли фото похмурого Бориса Джонсона пiд час поїздки до зруйнованої Росією Бородянки.

Джонсон в шапці “Укрзалізниці” у Лондоні. Фото: twitter.com/AKamyshin

Джонсон в шапці “Укрзалізниці” у Лондоні. Фото: twitter.com/AKamyshin