13 липня
Завантажити ще

У Польщі в Український легіон записалось декілька тисяч добровольців, - Сікорський

У Польщі в Український легіон записалось декілька тисяч добровольців, - Сікорський
Фото: censor.net

Для участі у новому добровольчому військовому підрозділі в Польщі, що має назву «Український легіон», вже зареєструвались декілька тисяч осіб. Як пише Інтерфакс-Україна, про це міністр закордонних справ країни Радослав Сікорський повідомив на заході NATO Public Forum у межах саміту Альянсу у Вашингтоні.

За словами Сікорського,  у Польщі вже починається підготовка першої української бригади, яка складається з добровольців. Глава МЗС наголосив, що у Польщі наразі проживає до мільйона українців обох статей і багато з них готові служити.

- Кілька тисяч із них уже зареєструвалися для участі в цьому призові. І що цікаво, багато хто з них справді хоче служити й ротувати своїх співвітчизників, але вони кажуть: ми не хочемо бути відправленими в бій, не будучи належно навченими та екіпірованими, – сказав Сікорський.

За його словами, Польща буде навчати та екіпірує людей, щоб згодом відправити їх до України як підрозділ, але з правом повернення до Польщі після проходження ротації. Сікорський додав, що якби так вчинила кожна європейська країна, то "в України було б кілька бригад".

  • 10 липня Кабмін дозволив ТЦК формувати повістки з реєстру "Оберіг" та підписувати за допомогою електронного підпису. Це “суттєво спростить та прискорить процедуру" видачі повісток. 
  • 9 липня 24 бригада повідомила про появу нового батальона «Характерники», який складатиметься з громадян, що відбували покарання в місцях позбавлення волі і виявили бажання мобілізуватись. 
Новини по темі: Польща Мобілізація