Завантажити ще

Кабмін спростив та прискорив для ТЦК процес видачі повісток

Кабмін спростив та прискорив для ТЦК процес видачі повісток
Фото: Суспільне Полтава

Кабінет міністрів дозволив ТЦК формувати повістки з реєстру "Оберіг" та підписувати за допомогою електронного підпису. Це “суттєво спростить та прискорить процедуру" видачі повісток. Про це 10 липня повідомило Міністерство оборони України.

- Раніше операторам ТЦК доводилося вручну виписувати повістки, що забирало багато часу та ресурсів. Тепер цей процес стає централізованим: повістки можна сформувати та роздрукувати за допомогою реєстру "Оберіг". Також оператори ТЦК зможуть підписувати повістки за допомогою кваліфікованого електронного підпису, - йдеться в телеграм-каналі відомства.

У Міноборони зазначили, що спосіб оповіщення військовозобовʼязаних не змінився – повістки й надалі будуть вручатися особисто або надсилатися засобами пошти.

Зміни до порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації в особливий період ініціювали Міністерство оборони та Генеральний штаб.

- Ці нововведення дозволять зменшити паперове навантаження на ТЦК та оптимізувати процеси військового обліку, підвищивши їхню ефективність, - підкреслили у Міноборони.

  • 20 травня Кабінет міністрів України дозволив розсилати повістки поштою починаючи з 18 липня.
  • 7 червня Кабмін дозволив дистанційну постановку на військовий облік українців за кордоном.