Завантажити ще

Порошенко використовує законопроєкт про заборону УПЦ для підвищення власних рейтингів, - Мосійчук

Порошенко використовує законопроєкт про заборону УПЦ для підвищення власних рейтингів, - Мосійчук
Фото: facebook.com/profile.php?id=100093816612913

Український політик та громадський діяч Ігор Мосійчук розповідає, що експрезидент Петро Порошенко використовує законопроєкт про заборону УПЦ нібито для підвищення власних рейтингів. За його словами, така маніпуляція ситуацією шкодить національним інтересам України.

- Прийняття законопроєкту матиме серйозні негативні наслідки, включаючи скорочення фінансової та військової допомоги з боку Заходу, зокрема США та ЄС. Це пов'язано зі сприйняттям законопроєкту як порушення релігійної свободи, основоположного принципу демократичних суспільств, - каже Мосійчук.

Крім того, законопроєкт може поставити під загрозу прагнення України приєднатися до ЄС, оскільки він суперечить основним цінностям союзу щодо прав людини та релігійної свободи, вважає Ігор Мосійчук.

- Деякі політики, зокрема Петро Порошенко, використовують ситуацію на свою користь, попри потенційну шкоду міжнародним відносинам України та її майбутнім перспективам, - додає він.

Мосійчук зазначає, що розхитування питання заборони УПЦ є вигідним особливо Порошенкові, який розуміючи описані наслідки – торпедує заборону. І для цього він робить все можливе, включно з агітацією голосування законопроєкту №8371.