13 липня
Завантажити ще

В Україну з російського полону повернули ще 90 захисників

В Україну з російського полону повернули ще 90 захисників
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official/10896

У вівторок, 26 червня, Україні провела черговий обмін полоненими з РФ у форматі за формулою "90 на 90". В Україну з російського полону повернули ще 90 військових. Це воїни Нацгвардії, ВМС, армії, тероборонці, прикордонники, які захищали Маріуполь, ЧАЕС, хто був на Херсонському, Донецькому, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

- Вдома - це не просто слова. Вдома - це Україна. Сьогодні ще 90 наших людей повернулися додому з російського полону. <…> Пам’ятаємо про всіх наших людей у російському полоні. Продовжуємо роботу задля звільнення кожного й кожної. Шукаємо правду про всіх, кого може утримувати ворог, - написав Президент у Telegram.

Він подякував також команді, яка займається обмінами - голові ГУР Кирилу Буданову, голові Офісу Президента Андрію Єрмаку, голові СБУ Василю Малюку, міністру внутрішніх справ Ігорю  Клименку, Уповноваженому ВР з прав людини Дмитру Лубінцю. А також - усім партнерам, які допомагають, зокрема ОАЕ, за сприяння яких вдалося здійснити черговий обмін.