Завантажити ще

Новим власником “Інтерфакс-Україна” став син Олександра Мартиненка

Новим власником “Інтерфакс-Україна” став син Олександра Мартиненка
Фото: Максим Поліщук, «Детектор медіа»

Новим власником інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” став син Олександра Мартиненка Андрій. Про це 24 червня повідомив «Детектор медіа». Також він дав своє перше інтерв'ю на цій посаді.

- Це справа мого батька, яку він розпочав понад тридцять років тому, у яку вклав певну ідеологію, філософію і якій присвятив практично все своє життя. І все, чого я хочу, — продовжити цю справу, розвиваючи її саме на тих принципах, які були закладені батьком із самого початку, - сказав Андрій Мартиненко.

Новий власник агентства висловився за збереження й підсилення команди, яка була створена батьком, “адже люди, які входять до неї, і є носіями цих принципів і філософії”. 

Новий директор агентства Єгор Болтрик розповів, що останнім часом видання розвиває не лише напрямок підписок на новини, а й рухається до розвитку аналітичних сервісів на основі даних. Керівник відділу маркетингу Максим Уракін вважає, що закордонні англомовні клієнти будуть для агентства стабілізаційним фактором у майбутньому.

  • Засновник та голова «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко помер 28 травня у віці 63 років. Він очолював видання з 1992 року. 17 червня директором “Інтерфакс-Україна” призначили Єгора Болтрика, який із 2007 року обіймав посаду заступника директора. 20 червня головним редактором агентства став Дмитро Кошовий, колишній перший заступник директора та керівник відділу економічних новин.
  • 27 травня головний редактор "Економічної правди" Дмитро Дєнков, якого добу утримував ТЦК, добровільно вступив до ЗСУ.