Завантажити ще

Ті, хто стверджує, що ATACMS недостатньо потужні для Кримського мосту, помиляються, - Буданов

Ті, хто стверджує, що ATACMS недостатньо потужні для Кримського мосту, помиляються, - Буданов
Фото: t.me/ChiefUkrDIU

Ракети ATACMS, які США погодилися передати Україні, здатні зруйнувати Кримський міст. Про це в інтерв'ю The Philadelphia Inquirer сказав голова військової розвідки України Кирило Буданов. За словами керівника ГУР, ті, хто стверджує, що ATACMS є недостатньо потужними для виконання цієї роботи, помиляються.

– Їм слід читати технічні посібники. Питання тільки в їх кількості, але, в принципі, ці ракети дозволять нам виконати таке завдання, - заявив він.

Буданов також висміяв ідею про те, що Москва застосує тактичну ядерну зброю, якщо контроль над Кримом опиниться під загрозою.

- По-перше, я знаю, що там насправді відбувається. По-друге, я знаю реальні характеристики російської ядерної зброї. Яка з цього користь? У нас немає великих концентрацій військ, для яких було б доцільною така ядерна зброя. А пробити дірки у наших лініях оборони можна і звичайними засобами ведення війни. Крім того, застосування ядерної зброї призведе до великих політичних ризиків для Путіна. Я б додав, що путінські червоні лінії щодо Криму неодноразово перетиналися, коли Україна запускала там британські ракети базами, і нічого не відбувалося, - сказав голова військової розвідки.