Завантажити ще

Буданов читає Telegram, аби подивитися реакцію росіян на “ті чи інші події”

Буданов читає Telegram, аби подивитися реакцію росіян на “ті чи інші події”
Фото: ВВС Україна

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов “інколи продивляється” Telegram, аби продивитися реакцію у Росії на ті чи інші події. Про це він повідомив в інтерв'ю BBC Україна.

- Я інколи продивляюсь (Telegram. - Авт.). У мене є на одному апараті Telegram, скажімо так, на робочому. І я продивляюсь його, коли відбуваються ті чи інші події, щоб дивитися здебільшого як російський соціум сприймає ті чи інші події. Це єдине, чим я користуюсь з Telegram, - сказав він.

Буданов розповів, що розвідникам заборонено мати Telegram або інші соціальні мережі.

Начальник ГУР назвав Telegram величезною проблемою для України. Він виступив за те, щоб законодавчо зобов'язати зареєструвати канали, щоб було зрозуміло, хто за ними стоїть.

- Нема питання впливу чи тиску – питання ж не в цьому. Якщо ти хочеш доводити свою позицію - а вона може комусь не подобатись і це нормально в демократичному суспільстві - неси відповідальність. Чого ти боїшся сказати, хто ти? - заявив він.

  • 27 березня на форумі Kyiv Stratcom Forum 2024 начальник ГУР Кирило Буданов назвав плюси та мінуси Telegram
  • 1 квітня голова Комітету з питань свободи слова Верховної Ради Ярослав Юрчишин розповів, за яких умов Telegram можуть заблокувати в Україні.
Новини по темі: Telegram Кирило Буданов