Завантажити ще

В окупованому Севастополі є загиблі в результаті роботи ППО поряд з пляжем

В окупованому Севастополі є загиблі в результаті роботи ППО поряд з пляжем
Фото: t.me/astrapress

В окупованому Росією Севастополі внаслідок ракетної атаки та роботи ППО є загиблі та поранені. Повітряну тривогу у місті не оголошували. Про це повідомили так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв та телеграм-канал ASTRA.

- Кількість загиблих зросла до 3 осіб: ми втратили двох дітей та 1 дорослого... Кількість поранених зросла майже до 100 осіб. Уся система охорони здоров'я мобілізована, лікарі та медперсонал перебувають на робочих місцях. Операційні розгорнуті. Потерпілим надається вся необхідна медична допомога, - написав Развожаєв у своєму телеграм-каналі.

Развожаєв також заявив, що у небі над акваторією збили п'ять ракет, уламки впали у прибережній зоні. Міноборони Росії заявило, що близько 12.15 "київським режимом було здійснено терористичну атаку по цивільній інфраструктурі" Севастополя "поставленими США оперативно-тактичними ракетами "ATACMS", спорядженими касетними бойовими частинами". ППО "збила" чотири, ще одна ракета "внаслідок впливу коштів ППО на кінцевій ділянці відхилилася від траєкторії польоту з підривом бойової частини в повітрі над територією міста".

Місцеві жителі повідомили у чатах про те, що повітряну тривогу у Севастополі не включали, на пляжі було багато сімей з дітьми. Телеграм-канал "Кримський вітер" нагадав, що українська влада та військове командування неодноразово закликали кримчан утриматися від відвідування пляжів, курортних об'єктів поблизу військових об'єктів РФ, уникати місць масового скупчення людей, знаходитися подалі від будь-яких російських військових об'єктів в окупованому Криму.

- Сьогоднішня трагедія в Учкуївці - результат не лише роботи криворукої російської ППО, а й безтурботності громадян, які забувають, що йде війна, - вважають автори каналу.

- Гауляйтер каже, що постраждали люди в Любимивці та Учкуєвці. Це - пляжі. Які знаходяться в парі кілометрів від ВІЙСЬКОВОГО АЕРОДРОМУ Бельбек. Тобто русня не закриває ці пляжі, вони просто з Бельбека злітають бомбити Україну і тим часом прикриваються місцевими мешканцями, які сидять просто в 1-2 км від цих літаків. Дуже типова історія, - пише народний депутат Олексій Гончаренко.