Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
17 квiтня
Завантажити ще

В окупованому Севастополі світло зникало через підрив електропідстанції, - ЗМІ

В окупованому Севастополі світло зникало через підрив електропідстанції, - ЗМІ
Фото: Зображення Sergey Pinchuk із сайту Pixabay

В окупованому Севастополі частково зникало світло через підрив електропідстанції. Про це повідомило "Суспільне Крим" з посиланням на джерела у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

- Уночі 2 квітня представники української військової розвідки підірвали електропідстанцію. Частина міста залишилася без світла, - пише видання, посилаючись на ГУР МОУ.

Місцеві жителі розповіли, що вранці світло "блимало", а наразі перебоїв з електрикою немає. За даними "Крим.Реалії", вночі без світла залишилася частина Гагарінського району в окупованому Севастополі. Перед цим у районі вулиці Вакуленчука було чути звуки, схожі на вибухи.

Так званий “губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв у своєму телеграм-каналі спростував підрив та заявив, що світла не було на декількох вулицях через “коротке замикання” на районній підстанції. Окупаційне "Севастопольенерго" повідомило, що у період з 02:07 до 06:42 сталося “технологічне порушення” в електричних мережах. Було знеструмлено жителів 17 вулиць.

  • Вранці 2 квітня дрони вперше атакували республіку Татарстан, де Росія налагодила виробництво "Шахедів". Це була операція ГУР.
  • У січні в окупованому Севастополі виникли проблеми з водою, її подавали за графіком.