Завантажити ще

Ексголову міграційної служби Соколюка зобов'язали носити електронний браслет

Ексголову міграційної служби Соколюка зобов'язали носити електронний браслет
Фото: facebook.com/maxim.sokoliuk

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід ексголові Державної міграційної служби Максиму Соколюку у вигляді застави у справі про заволодіння коштами під час реконструкції центрального офісу. Про це 20 червня повідомили САП та "Інтерфакс-Україна".

- Слідчий суддя ВАКС за клопотанням детективів НАБУ, узгодженим прокурором САП, застосував запобіжний захід у вигляді 3 млн грн застави до колишнього Голови Державної міграційної служби України. Також суд поклав на підозрюваного … процесуальні обовʼязки, — сказано у телеграм-каналі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

САП не назвала ім'я екскерівника ДМС, але за інформацією агентства, йдеться про Максима Соколюка.

Зокрема, Соколюку заборонили відлучатися з Києва без дозволу детектива, прокурора та суду; зобов'язали носити електронний засіб контролю, повідомляти детектива, прокурора та суд про зміну місця свого проживання та місця роботи, здати закордонний паспорт.

18 червня експосадовцю повідомили про підозру в заволодінні 88 млн грн бюджетних коштів під час реконструкції центрального офісу ДМС у Києві у 2015 році.

За даними слідства, до ремонту долучили бізнесмена, який перебував у «дружніх» стосунках із представниками ДМС. Торги вигравали підконтрольні йому компанії. У підсумку вартість та обсяги виконаних робіт були завищені, а реконструкцію будівлі не завершили.

  • Під час пандемії коронавірусу Максим Соколюк став відомий тим, що розпочав романтичні стосунки з моделлю Анастасією Зінченко, яка відмовилася евакуюватися з Китаю без собаки. Згодом пара одружилася та народила дитину.