Завантажити ще

Зеленський на Ставці доручив встановити сонячні панелі для всіх шкіл та лікарень

Зеленський на Ставці доручив встановити сонячні панелі для всіх шкіл та лікарень
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

У четвер, 20 червня, президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, присвячене питанню енергетики. Окрему увагу глава держави приділив запобіганню зриву опалювального сезону та дав доручення щодо забезпечення населення електроенергією. Про це він повідомив у своїх соцмережах.

– Провів Ставку, присвячену єдиній темі – енергетичній безпеці. Рішенням Ставки доручили уряду розробити умови, які спростять для людей встановлення сонячних панелей та акумуляторів. З податковими та митними пільгами, спеціальними кредитними програмами. Також очікую від уряду стратегії розвитку відновлюваної енергетики та розподіленої генерації на рівні держави. Усі громадські та адміністративні будівлі мають бути обладнані енергозберігаючими технологіями. Сонячні панелі, смартлічильники та установки зберігання енергії якнайшвидше мають з'явитися у кожній школі, кожній лікарні. Обласним військовим адміністраціям доручили проконтролювати це на місцевому рівні, – зазначив Зеленський.

Президент запевнив, що влада активно готується до наступного опалювального сезону. Наразі у країні активно відновлюють те, що можна відновити, а також будують комплексний захист із інженерних споруд, систем РЕБ та ППО.