14 липня
Завантажити ще

ЗСУ просунулися в зоні Серебрянського лісу - Азов

ЗСУ просунулися в зоні Серебрянського лісу - Азов
Фото: REUTERS

Українським військам вдалося просунутися на 1 км у глибину та на 2 км по фронту на території Серебрянського лісництва у Луганській області. Про це повідомляє пресслужба "Азову".

- У результаті спільних дій підрозділи бригад просунулися на 1 км у глибину та на 2 км по фронту, чим завершили один з етапів наступальних дій у своєму напрямку, - йдеться у заяві.

Як зазначено у повідомленні, наступальна операція проводилася бійцями 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" спільно з 1-ю бригадою оперативного призначення "Буревій" Національної гвардії. Також наші захисники закликали ЗМІ та суспільство "не створювати інформаційний шум" та не повідомляти деталі просування Сил оборони без офіційного підтвердження двох бригад.

Срібне лісництво розташоване за вісім кілометрів від Кремінної в Луганській області. З осені 2022 року цей ліс фактично став місцем бойових дій. 15 червня заступник командира "Азова" Святослав Паламар повідомив, що українські військові вибили росіян із деяких позицій у Серебрянському лісі біля Кремінної.

  • 13 червня ЗСУ вперше вразили нову станцію зв'язку РФ. Оператори 3-го полку ССО під час роботи на одному з операційних напрямків ідентифікували російську цифрову радіорелейну станцію Р-416ГМ. За ворожою метою оператори завдали вогневої поразки однієї з нових розробок, що надійшла на озброєння СЗГ.
  • 11 червня у ЗСУ спростували захоплення Іванівського біля Годинного Яру на Донеччині. Населений пункт лишається під контролем Сил оборони України. Тоді наші бійці зупинили сім спроб росіян прорвати оборону українських військ у районі Іванівського, Кліщеївки, Андріївки та Нового.