Завантажити ще

Україна починає мирний процес із позиції сили, - президент Фінляндії

Україна починає мирний процес із позиції сили, - президент Фінляндії
Фото: facebook.com/alexanderstubb

Президент Фінляндії Олександр Стубб заявив, що Україна розпочинає свій шлях до миру з позиції сили. За його словами, той факт, що Саміт миру зібрав представників понад 100 країн, є досягненням. Про це Стубб сказав на пленарному засіданні Саміту миру.

- Я думаю, що за межами цієї зали знайдеться чимало цинічних людей, які подумають: чи є сенс у проведенні Саміту з питань миру? І для них, я думаю, проста відповідь полягає в тому, що, по суті, якщо ви не кажете про мир, ви не зможете його досягти. І той факт, що тут зібралися представники понад 100 країн, я гадаю, сам собою є досягненням, - сказав Стубб.

Також фінський президент заявив, що Україна починає "шлях до миру з позиції сили, набагато потужнішої, ніж три тижні тому, не кажучи вже про три місяці тому". Крім того, Стубб закликав "якнайшвидше провести наступні заходи за підсумками цієї зустрічі у Швейцарії, тому що мир дуже рідко буває кінцевою метою. Це завжди процес... Тому я сподіваюся, що цей саміт стане першим кроком на шляху до миру".