Завантажити ще

Міністр Умеров високо оцінив допомогу Григорія Козловського українським воїнам

Міністр Умеров високо оцінив допомогу Григорія Козловського українським воїнам
Фото: Григорій Козловський - почесний президент ФК "Рух" (Львів), бізнесмен і меценат

Львівський меценат, почесний президент ФК «Рух» Григорій Козловський отримав з рук міністра оборони Рустема Умерова медаль «За сприяння обороні». Це не перша нагорода бізнесмена: Григорій Козловський вже має державний Знак Пошани та медаль «За сприяння Збройним силам України», яку йому вручив особисто Валерій Залужний.

Григорій Козловський з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну активно співпрацює та допомагає 45-й окремій артилерійській бригаді. Цей підрозділ ракетних військ та артилерії Сухопутних військ Збройних сил України було створено у 2014 році у складі корпусу резерву, що дислокувався у Львівській області. Командир «сорок п'ятої артилерійської» Олег Файдюк і вручив Григорію Козловському медаль від міністра.

- Хочу особисто подякувати Григорію Козловському, ФК «Рух» та Emily Resort за допомогу, яку вони надають військовим. А найкращою подякою буде кількість знищених ворогів. Сьогодні всі об'єднані спільною метою і роблять все можливе, щоб в Україні запанував світ. Кожна гривня, кожне слово підтримки – все це важливо для ЗСУ і справді допомагає військовим, – сказав під час вручення Олег Файдюк.

Григорій Козловський разом із «рухівцями» та співробітниками Emily Resort постійно передають українським захисникам необхідну їм військову техніку та спорядження, автомобілі, безпілотники – загалом усе те, чого потребують бійці ЗСУ, які захищають країну від ворога. Крім 45-ї ОАБр, отримують необхідне й інші бригади захисників України.

- Українські Збройні Сили мужньо виборюють незалежність нашої країни проти російської агресії. Їхня стійкість і героїзм дають нам надію на перемогу... Чим більше ми допомагаємо ЗСУ, тим швидше вони зможуть здолати ворога і звільнити нашу землю. Наші донати та допомога – це інвестиція у мирне майбутнє України, – резюмував Григорій Козловський.

Він зазначив, що отримати нагороду від Міноборони – почесно, приємно та навіть трохи несподівано. Адже не заради слави футболісти ФК «Рух», співробітники сфери відпочинку з Emily Resort та просто небайдужі люди віддають усі сили для того, щоб наблизити Перемогу!

Григорій Козловський подякував усім, хто причетний до цієї нагороди.

Це свідчення того, що «Рух», Emily Resort – вся наша велика команда докладає багато зусиль, щоби постійно підтримувати українських військових. Це не тільки моя нагорода, а наше загальне досягнення – менеджменту та працівників «Руху» та Emily Resort. Я хочу привітати їх з тим, що їхню роботу гідно оцінили. Всі ми вдячні за це і ще раз закликаємо – не можна зупинятися у допомозі військовим, особливо у такий скрутний час. Попереду багато роботи та підтримка наших захисників не зупинятиметься! – запевнив Григорій Козловський.