22 червня
Завантажити ще

Україна готується до подальшої активності ворога, чітко розуміючи його завдання, - Зеленський

Україна готується до подальшої активності ворога, чітко розуміючи його завдання, - Зеленський
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Сили оборони України готуються до подальшої активності російських військ на фронті. Україна розуміє їхні завдання та наміри та готова протистояти. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні.

За словами Зеленського, сьогодні він заслухав доповіді головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, начальника Генштабу Анатолія Баргилевича, а також міністра оборони Рустема Умерова щодо ситуації на фронті та подальших дій українських військ. Обговорили ситуацію на всіх напрямках.

- Готуємось і до подальшої активності ворога – чітко розуміємо, які завдання і з якою метою Путін ставить свою армію. Буде йому наша відповідь – обов'язково, – зазначив президент. – І так само готуємо наші дипломатичні відповіді на російські спроби послабити саміт світу, який уже за два тижні розпочнеться. Зірвати Саміт Росія вже не зможе, хоч і дуже намагається це зробити. Тисне на лідерів, відверто загрожує різним державам дестабілізацією.

Він зазначив, що світ дав державі-терористу надто багато часу. На жаль, зло вміє адаптуватися і зараз використовує свої ресурси, щоб розколоти світ і не дати змусити Росію миру.