22 червня
Завантажити ще

У ГУР заявили, що Буданов підтримав проведення Форуму російської опозиції у Львові

У ГУР заявили, що Буданов підтримав проведення Форуму російської опозиції у Львові
Фото: facebook.com/iponomarev

Вдень у четвер, 23 травня, у Львові відбувся Форум російської опозиції. В його роботі взяли участь представники політичної та озброєної опозиції до путінського режиму, зокрема і делегати від добровольчих підрозділів, які воюють у складі Сил Оборони України, повідомили в пресслужбі Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

За даними відомства, начальник ГУР МОУ Кирило Буданов підтримав проведення подібного заходу як одного з проявів боротьби проти кремлівської диктатури, що також сприяє перемозі України над державою-агресором.

- Подібні події наближають кінець режиму путіна та сприяють консолідації усіх сил, метою яких є повалення диктатури в рф та поразка кремля у війні проти України, - наголосили в ГУР.

  • Форум російської опозиції на підтримку України був створений дружинами бійців легіону "Свобода Росії" та організований фондом «24.02». За даними «Радіо Свобода»,  у заході взяли участь понад 40 учасників від різних опозиційних обʼєднань, колишній депутат Державної думи РФ Ілля Пономарьов, екоактивістка Євгенія Чирікова, адвокат та журналіст Олексій Барановський, представники всіх трьох добровольчих батальйонів, які воюють на боці України. Також були представники Офісу президента України та Верховної Ради. 
  • Ввечері мер Львова Андрій Садовий заявив, що обурений проведенням у місті Форуму. За словами чиновника, він зробив «запит у відповідні служби». Учасники Форуму російської опозиції ухвалили резолюцію, у якій підтримали Формулу миру, запропоновану президентом Володимиром Зеленським, покарання військових злочинців та справедливе відшкодування шкоди, завданої Україні військовими діями, а також закликали до повалення путінського режиму.