12 червня
Завантажити ще

"Дотиснули" - "Європейська солідарність" заявила, що блокування трибуни Ради дало результат

Фото: facebook.com/volodymyr.ariev

Після блокування трибуни парламенту та збору підписів погоджувальна рада погодилась підтримати заборону УПЦ (МП) та створити Тимчасову спеціальну комісію з питань фортифікаційних споруд і дронів. Відповідне рішення депутати мають ухвалити на засіданні у середу, 22 травня, повідомили народні депутати від "Європейської солідарності" Володимир Ар'єв та Ірина Геращенко.

- Дотиснули. Щойно на погоджувальній домовилися, що закон про заборону московських попів виносять в залу. І буде створено ТСК по фортифікаціям і дронам, - написала Геращенко.

Тимчасова спеціальна комісія буде розслідувати питання забезпечення армії дронами та будівництва фортифікацій. Ар'єв пояснив, що відмінність від інших форматів полягає у тому, що брехня на ТСК є кримінальним злочином і ТСК може ухвалювати конкретні рішення щодо дій органів влади.

  • На засіданні 21 травня фракція "Європейська солідарність" заблокувала трибуну через питання фортифікацій та законопроєкт про заборону УПЦ (МП). Голова парламенту Руслан Стефанчук сказав, що вимоги “ЄС” неможливо виконати, тому що вони порушують регламент Верховної Ради.
  • 8 травня Стефанчук підписав розпорядження про допуск журналістів до Ради в умовах воєнного стану.
     
Новини по темі: Верховна Рада